Hakkımızda

Yıldırım Analiz Sigorta, 2003 yılında Yılnak Proje ve Ağır Taşıma Servisi AŞ. bünyesinde Ankara’da kuruldu. Lojistik sektöründe deneyimli ekibi ile sektör ihtiyaçlarını karşılayacak sigorta poliçeleri geliştirdi.
Türkiye de ilk defa Yurt Dışında Geçerli İhtiyarı Mali Mesuliyet Poliçesini 2012 yılında düzenledi. Sektörde var olan poliçelere özel teminatlar ekleyerek ihtiyaçların tamamen karşılanmasını sağladı. 2014 yılında ilk defa yurt dışına çalışan çekicileri Özel İndirimli Trafik Sigortası düzenlenmesini sağladı. Lojistik firmalarının filolarına ve çalıştıkları bölgelere özel filo kasko poliçeleri düzenledi.
Lojistik firmalarının tüm sorumluluklarını teminat altına alan Lojistik Sorumluluk Sigortasını (FFL) geliştirip, bu branşta en fazla poliçe düzenleyen acente konumuna geldi. 2016 yılında Uluslar Arası Nakliyeciler Derneği (UND)’nin çözüm ortağı acentesi oldu. Bu anlaşmanın ardından Uluslar Arası Nakliyecilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni poliçeler geliştirmeye devam etmektedir.

Yıldırım Analiz Sigorta Yönetim