UND Partnerlik

Uluslar arası nakliyeciler derneği 2016 yılında kurmuş olduğu komite ile yaptığı detaylı değerlendirmeler sonucunda Yıldırım Analiz Sigorta ile anlaşmaya karar vermiştir.
Komite tüm aday acentelerden lojistik sektörü ile ilgili sigortacı olarak ne yaptıklarını ve de bundan sonra ne yapmayı hedeflediklerini belgeleri ile sunmalarını istemiştir.

Yıldırım Analiz Sigorta olarak 14 senedir lojistik sektörüne sigortacı olarak vermiş olduğumuz hizmetleri evrakları ile birlikte komiteye sunduk.
Bundan sonra gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projelerimizi de detaylı bir şekilde açıkladık.
Lojistik sektörüne sigorta hizmeti dendiğinde akla ilk gelen acente olan yıldırım analiz sigorta komite tarafından da uygun görüldü ve çözüm ortağı acente olarak tescillendi.

Acenteliğimiz UND üyesi olan tüm firmalara geçmişte olduğu gibi gelecekte de en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.
Sektörün sigorta ihtiyaçlarının tespitinden hasarın ödenmesine kadarki tüm süreçte en hızlı en faydalı acente ve danışmanlık hizmetini daima UND üyelerine sunacaktır.
UND'nin verdiği desteği de arkamıza alarak lojistik sektörü için daima en doğru sigorta çözüm ortağı olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.